Razem głosów: 970

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze (9)

• Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

pleban1

Do "areka" - ukrywać się pod pseudonimem i wylewać swoją "mądrość" jako hejter każdy potrafi, chociaż co do podniesienia sprawy trollingu przez SJ masz rację.
    Może byś przedstawił jak w/g Ciebie ma wyglądać wizja niekomunistycznego zebrania to jedno a drugie te "dziewice" do których tu pijesz to ludzie którzy z pasji do przyrody i wędkarstwa społecznie się udzielają a staż wędkarski mają po kilkadziesiąt lat prawdopodobnie większy od Twoich lat życia.
    Po trzecie: utożsamiasz się z Jackiem a jednak proponujesz wprowadzanie nowych zakazów.
    Po czwarte: jesteś członkiem naszego Koła? jeśli tak to przyjdź  i zaprezentuj swoje pomysły.

• areka Data dodania: 6 lat temu Oceń: -3 + / -

• areka Data dodania: 6 lat temu Oceń: -3 + / -

• Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

pleban1

Jacek – to wszystko tylko puste frazesy. :)

• Jankowiak Jacek Data dodania: 6 lat temu Oceń: -1 + / -

obserwatorek

Jak jako fan tej wody i terenów widzę, że kij został włożony w mrowisko. Po oglądnięciu filmu jasno wynika, że wniosek o zakaz trollingu złożył z własnej inicjatywy kol. Sidor (a jak wiem to jest dobry kolega Jacka Jankowiaka), więc dziwi mnie fakt oskarżania Zarządu Koła o chęć wprowadzania zakazów. Dyskusja w tej sprawie trwała około 20 minuty w wyniku, której wypłynęła sprawa sondy umożliwiającej wypowiedzenia się wędkarzy.
    Ps. Puenta z tego wynika taka: na zebraniach należy bywać, aby na próżno teraz nie strzępić jęzora nad wodą czy na stronach internetowych.

• Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

pleban1

Do Jacka – wielka szkoda, że niebyło Ciebie jak i wielu innych na Walnym. Twoje podsłuchane wiadomości są niepełne i wypaczone. Zapewniam Ciebie, że Zarząd nie obraduje nad tym, co by tu zakazać na Tataraku, choć presja wędkarska na naszą wodę jest bardzo duża i w związku z tym można by było trochę wnieść różnych zakazów.
    Miałeś możliwość pracować dla, Koła ale zrezygnowałeś z pełnionej funkcji, natomiast stwierdzenie „pseudo wędkarze” nie wiem, do kogo się tyczy oraz to, jakie masz ku temu prerogatywy do takiego oceniania.
    Masz możliwość oglądnięcia pełnego sprawozdania z WZS Koła (jest zamieszczone w zakładce filmy) i tam zobaczysz oraz usłyszysz, o co chodzi.

• Jankowiak Jacek Data dodania: 6 lat temu Oceń: -2 + / -

• Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 3 + / -

pleban1

Przez pewien czas metoda była zakazana w Polsce, obecnie dozwolona przez władze wędkarskie, które zaakceptowały jeszcze jedną (na Zachodzie jest od dawna stosowaną) metodę tzw. trollingową, u nas jeszcze mało dostępną i nierozpowszechnioną.
    Tak więc jest to legalna metoda połowu i nie widzę potrzeby jej zabraniania, a negowanie jej przez tak zwanie „bo nie” lub „nie bo nie” świadczy o objawach zwykłej fobii.

Czy wody pod opieką Koła są atrakcyjne:
tak
nie