Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Sonda

Złapać i wypuścić? To po co w ogóle łapać? Początki wędkarstwa znajdują się w epoce kamienia łupanego i wiążą się nieodzownie z pożywieniem. Człowiek rozwijał się przez tysiące lat i jest dzisiaj tym, czym dzisiaj jest. Najinteligentniejszym drapieżnikiem planety. Wraz z człowiekiem rozwijała się technika połowu ryb. W dzisiejszych czasach już prawie nikt nie poluje na ryby z oszczepem, łukiem czy też kamieniem. Sprzęt marki High-Tech stał się powszedni i wszechobecny. Ale dlaczego wędkarstwo jest nadal tak popularne i lubiane? Przecież teraz nie chodzi tylko zdobywanie pożywienia, łatwiej niż w supermarkecie nie zdobędziemy dziś ryby nigdzie. C&R nie oznacza, że łapiemy ryby tylko dla sadystycznej zabawy. Dla okrutnej gry łapania i wypuszczania! C&R oznacza, że wypuszczamy ryby wtedy, kiedy uważamy to za sensowne i kiedy w ten sposób pomagamy naturze utrzymać oczywistą równowagę sił w danym łowisku. Pomagajmy naturze i chrońmy nasze łowiska, to ważne.
Razem głosów: 882

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • nokilllegnica Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

    nokilllegnica

    https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawie_stworzenie_na_jeziorze_tatarak_pzw_legnica_owiska_no_kill?fbclid=IwAR2IQwd4AqS1uCr_PDB_YvpYkW1GkuShfP0wh2nhqmEr1Qkc2Bht67jEkDc

  • Bogusławski Paweł Data dodania: 7 lat temu Oceń: 1 + / -

    pleban1

    Jestem za i polecam zasady stosowania tej metody połowów wśród braci wędkarskiej, szczególnie koedukacja młodzież-seniorzy ma tu głębszy sens.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy uważasz, że należy zakazać na j.Tatarak połowu metodą tzw. „TROLLINGU” – jest to łowienie ryb drapieżnych polegająca na ciągnięciu wędką przynęty na żyłce lub lince za łodzią.
NIE
TAK
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama