Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Sonda

Razem głosów: 2726

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • Bogusławski Paweł Data dodania: 5 lat temu Oceń: 2 + / -

  pleban1

  Witam
  Opinia kol. "jan_piszpan" pokrywa się z moimi obserwacjami i doznaniami.
  1. Masz kolego rację w części pierwszej dotyczącej opisu samego akwenu i terenu wokół jeziora Tatarak. Jest tam wykonywanych sporo prac rewitalizacyjnych linii brzegowej i tamtejszej infrastruktury co jest godne pochwały i naśladowania. Ostatnio nawet Zarząd zaczyna lubować się w egocentryzmie gdyż zaczął sam sobie dziękować na stronach internetowych Koła za wykonanie niektórych prac. (zamieszczona treść podziękowań poniżej).
  " Podziękowanie
  Z inicjatywy kolegów Arkadiusza Asyngiera i Alberta Malińskiego w każdą sobotę nasze Koło organizuje cotygodniowe prace gospodarcze mające na celu utrzymanie porządku i infrastruktury wokół jeziora Tatarak. Dzięki ich pracy i kilku kolegów udało się odbudować dwie kładki dla wędkujących, stworzyć nowe stanowiska do wędkowania z brzegu, oraz wzmocnić linię brzegową. Korzystając z okazji chciałbym podziękować kolegom: Józefowi Sidorowi, Bohdanowi Mężyńskiemu, Waldemarowi Cegiełce, Janowi Gnabasikowi, oraz prezesowi Zbigniewowi Małyszce za czynny udział, jak i juniorom naszego Koła Adamowi Trojnackiemu i Damianowi Jankowiakowi. Jednocześnie zapraszam pozostałych kolegów wędkarzy, którym leży na sercu dobro naszego jeziora i chcą trochę popracować dla dobra ogółu, aby kontaktując się z kolegą Albertem Malińskim tel. 604-567-570 uczestniczyli czynnie w sobotnich pracach nad jeziorem.
  Serdecznie zapraszamy
  Zarząd Koła PZW „Kolejarz” w Legnicy"
  2. Potwierdza się również poruszona sprawa w części drugiej - faktycznie cieniem kładzie się ona na działalności i reputacji Koła gdyż postępowanie niektórych osób których domeną jest brak profesjonalizmu który chcą nadrobić butą, chamskim zachowaniem w stosunku do wędkarzy i ludzi tam przebywających, a jest to ewidentnie sprzeczne z zasadami savoir vivre, natomiast spalanie śmieci nosi ewidentne znamiona przestępstwa w stosunku do przepisów dotyczących ochrony przyrody i środowiska i postępowania z odpadami.

 • jan_piszpan Data dodania: 5 lat temu Oceń: 3 + / -

  jan_piszpan

  Jezioro Tatarak jest urokliwym miejscem, wędkarze próbują złowić swój rekordowy okaz ryby a jest jej tu wiele różnego gatunku oraz zwykli ludzie pragnący poobserwować i wypocząć na łonie przyrody.
  Na terenie znajduje się dość fajna infrastruktura choć brakuje "WC", panuje względny porządek oraz jest dość pojemny parking.
  Natomiast jak to się mówi "łyżką dziegciu w beczce miodu" jest b. głośne zachowywanie się przebywających w tzw. domku wędkarza przeważnie w "stanie wskazującym" klnących i opryskliwych osobników mieniących się "społeczną strażą wędkarską" oraz nagminne zanieczyszczanie przez nich powietrza przez zadymianie okolicy poprzez spalanie zebranych śmieci (plastik, guma itp.) w boksie śmietnikowym.

 • MrKarpfan Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  Woda urokliwa, szczególnie zatoczka tzw.bagna, pojawia się tam czapla siwa.

 • obserwatorek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 4 + / -

  obserwatorek

  Akcja porządkowa z młodymi 23 kwietnia była wzorowa.

 • obserwatorek Data dodania: 10 lat temu Oceń: 6 + / -

  obserwatorek

  Nie jestem wędkarzem - ale preferuję przebywanie na łonie natury - teren jeziora jest zadbany, infrastrukturę macie w sam raz do potrzeb, można powiedzieć że ze względu na położenie z dala od większych szlaków komunikacyjnych macie tu oazę ciszy i spokoju - lubię tu regenerować siły. Pozdrawiam.

 • Bogusławski Paweł Data dodania: 10 lat temu Oceń: 8 + / -

  pleban1

  Atrakcyjne położenie jeziora Tatarak, dogodny dojazd, poprawne zagospodarowanie terenu wokół linii brzegowej, duże zaangażowanie w utrzymaniu czystości jeziora i zaplecza przez Koło "Kolejarz" opiekuna akwenu z ramienia PZW oraz ciekawy rybostan - wszystko to sprzyja podnoszeniu atrakcyjności tej wody - POLECAM !!!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy wody pod opieką Koła są atrakcyjne:
tak
nie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin

Reklama